Image 01 Image 02 Image 03 Image 03
echo content

artikuj
 

“Botėrorin 2014”, orari i ndeshjeve pėr Shqipėrinė


E mėrkure 23 Nėntore 2011 14:48

Kombëtarja shqiptare në futboll ka mësuar datat dhe kundërshtarët sipas radhës për ciklin eliminator të botërorit “Brazili 2014”. Të martën, në Zuerich, është hartuar kalendari i garave i Grupit E, ku bën pjesë Shqipëria bashkë me Norvegjinë, Slloveninë, Zvicrën, Islandën dhe Qipron.

07.09.2012: Shqipëri- Qipro

11.09.2012: Zvicër - Shqipëri

12.10.2012: Shqipëri - Islandë

16.10.2012: Shqipëri - Slloveni

22/23.03.2013: Norvegji - Shqipëri

7/8.06.2013: Shqipëri - Norvegji

06.09.2013: Slloveni - Shqipëri

10.09.2013: Islandë - Shqipëri

11.10.2013: Shqipëri - Zvicër

15.10.2013: Qipro – Shqipëri

/mesazhi/A.Bilalli/“Botėrorin 2014”, orari i ndeshjeve pėr Shqipėrinė

Pyetja me poshte eshte per te evituar spam emailat te gjeneruara nga robotet.

4 + 1 = ?