Image 01 Image 02 Image 03 Image 03
echo content

artikuj
 

Mustafa dėnon veprimin e djeshėm tė VV-sė


E premte 28 Qershor 2013 19:32

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa i ka dënuar ashpër veprimet e djeshme të Lëvizjes Vetëvendosje në Kuvend.

I pari i LDK-së ka deklaruar se veprime të tilla janë krejtësisht të padrejta dhe jodemokratike, duke shtuar se veprimi më i rëndë i aktivistëve ishte pengimi i ambasadores amerikane, Tracey Ann Jacobson për të hyrë në Kuvend.Mustafa dėnon veprimin e djeshėm tė VV-sė

Pyetja me poshte eshte per te evituar spam emailat te gjeneruara nga robotet.

3 + 8 = ?