Image 01 Image 02 Image 03 Image 03
echo content

artikuj
 

Tėrmet nė Kosovė dhe rajon


E marte 22 Maj 2012 2:57

Pak pas orës 2 të mëngjesit të sotëm dridhje të tokës janë shënuar në shumë qytete të Kosovës. 

Në fakt, një tërmet i shkallës 5.8 ka goditur disa shtete të Ballkanit duke përshirë Kosovën. Epiqendra e tërmetit ishte në Bullgari, por ai është ndjerë edhe në Kosovë, Maqedoni dhe Serbi. Ende nuk ka raportime për dëmet që mund të ketë shkaktuar./Koha/Tėrmet nė Kosovė dhe rajon

Pyetja me poshte eshte per te evituar spam emailat te gjeneruara nga robotet.

5 + 8 = ?