Dalin pamjet 3D: Kështu u eliminua Jamal Khashoggi në konsullatën e Arabisë Saudite në Stamboll

Zyrtarët turq kanë dhene detaje per vrasjen e gazetarit saudit Jamal Khashoggi, trupi i te cilit nuk u gjet asnjehere pasi kishte hyre ne ambasaden saudite ne Stamboll ne kerkim te disa dokumenteve.

Nga ajo kohe, ai u vra dhe më pas trupi i tij u masakrua me një sharrë kockash.

Më poshtë gjeni videon 3D të publikuar nga Al Jazeera Balkans.