Ballina Lajmet Rajon dhe Botë Brigadat Al-Quds thotë se kanë lëshuar raketa në qytetet izraelite

Brigadat Al-Quds thotë se kanë lëshuar raketa në qytetet izraelite

Krahu i armatosur i Xhihadit Islamik Palestinez ka thënë se ka lëshuar raketa në qytetet izraelite Sderot dhe Nirim jashtë Gazës.

Më vete, Haaretz raportoi tinguj sirenash në Sderot dhe qytete të tjera kufitare.

Exit mobile version