Londra tregon “bereqetin e pranverës”, zbukuron edhe autobusët (FOTO)

0
Pasagjerët që hipën sot në autobus për në Londër sot u mirëpritën me një pamje mahnitëse lulesh. Lulet nga...

Universiteti turk jep mësim në përgatitjen e kafesë

0
Universiteti Okan i Turqisë në Stamboll ka filluar të ofrojë trajnime me orar të plotë për të përgatitur kafe, duke tërhequr menjëherë vëmendjen e...

Një garë me slita në Europë, si në Alaskë

0
Ndoshta shumëkush nuk e di, që gara me slita të tërhequra nga qentë nuk zhvillohen vetëm në Alaskë, gjë që e kemi...

Policia prangos personin që i kërkoi haraç teologut kosovar

0
Policia e Kosovës për rajonin e Gjilanit ka konfirmuar se ka arrestuar personin e dyshuar i cili kërcënoi përmes mesazheve profesorin e...

Kreu i bandës së rrezikshme tenton të arratiset nga burgu i veshur si vajza...

0
“Kreu i një bande braziliane u përpoq të shpëtonte nga burgu duke u veshur si vajza e tij, kur ajo e vizitoi...

Reagimi i plakut kur i kujtohet se agjeron (VIDEO)

0
Pasi fillon te shijon nje kokerr frut, nje person ia kujton se eshte duke agjeruar. Shiqoni reagimin e plakut... /Mesazhi.com https://www.facebook.com/NukDuaAskendSaDuaAllahun/videos/1573304272679914/

Sa e njihni matematiken? Pergjigjuni kesaj pyetjeje!

0
Për sa orë e kanë kryer punën këta dy punëtorë, kur Agimi e kryen nje punë për 20 ore, ndersa Besniku të njejën  punë...

Fushata më e bukur që ka ndodh ndonjëherë (Video)

0
  Me te filluar fushata, ka filluar edhe "infektimi" nga propagandat parazgjedhore, te cilat shpesh dijne te behen te merzitshme. Lidhur me fushatat parazgjedhore ne Kosove,...

Kur e qeshura bëhet virale

0
Sigurisht që ju ka ndodhur të gjindeni në një situatë ku dikush qeshë pa ndalur, dhe ju pa dashje i bashkangjiteni së qeshurës. Edhe...

Gjyshja më “crazy” që mund ta keni parë (VIDEO)

0
Kjo gjyshe po e ben ate qe te gjithe e kemi bere si femije... Sigurisht se ju kujtohet se cfare qejfi ishte kur trokisnim...