Girl in a jacket

Shaqiri startues në miqësoren Liverpool – Lyon

0
Liverpool vazhdon testet përgatitore për sezonin e ri. ‘The Reds’ janë duke zhvilluar ndeshjet finale përgatitore, kur kanë mbetur...

Reali merr Hazardin, por ia jep Chelseat një super-futbollist

0
Reali prej kohësh interesohet për Eden Hazard, ndërsa Chelsea ka shfaqur interesim për Marco Asension. Real Madridi dhe Chelsea po e mendojnë një shkëmbim të...

Lewandowski dëshiron të largohet nga Bayerni i Mynihut

0
Futbollisti i përfaqësueses së Polonisë, Robert Lewandowski, sipas agjentit të tij Pini Zahavi, dëshiron të largohet nga radhët e kampionit gjerman të Bayernit të...

Marchisio konfirmon largimin nga Juventus (Foto)

0
Claudio Marchisio, mesfushori i Kombëtares së Italisë e ka konfirmuar në njëfarë mënyrë largimin nga Juventusi. Marchisio ka publikuar një foto në rrjetet sociale me...

Deklarata e Kloppit para ndeshjes me Barcelonën

0
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp sot ka mbajtur konferencën për shtyp para ndeshjes së kthimit ndaj Barcelonës. ‘Të Kuqtë’...

Ozil transferohet në Barcelonë?

0
Barcelona mund të bëjë një lëvizje sensacionale në tregun e transferimeve në muajin janar. Bëhet fjalë për mesfushorin e Arsenalit, Mesut Ozil, në drejtim të...

Bundesliga shtyhet deri më 30 prill

0
Federata Gjermane e Futbollit (DFL) ka konfirmuar se kanë shtyrë të gjitha aktivitetet e tyre deri më 30 prill.

Zidane pranon se mund të braktisë Realin në verë

0
MADRID (AA) – Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka gjasa që në fund të këtij sezoni të braktisë pankinën e “klubit mbretëror”, transmeton...

Hazard i Realit, pritet vetëm zyrtarizimi

0
Eden Hazard do të jetë blerja e tretë e Realit të Madridit për sezonin 2019-2020 pas Rodrygos dhe Militaos. Sikurse raporton e përditshmja “Marca”,...

Skuadra e Shaqirit ia rrëmben një pikë Man United-it

0
Manchester United ka dështuar të vazhdojë serinë e fitoreve në Ligën Premier, pasi në Old Trafford ka barazuar 1-1 ndaj Stoke Cityt. Skuadra e Mourinhos...