Egzon Ibrahimi: Sofra e përgjakur e nënës Zahide Jashari

0
Ilahija më e re për nënën Zahide dhe familjen Jashari. Egzon Ibrahi: Sofra e përgjakur Teksti dhe muzika: Fatmir Muja Orkestroi: Rrahman Kryeziu Video: Imagine Films

Mevlan Kurtishi ft Ibrahim Bilčević – Sudnji Dan

0
https://youtu.be/EmKIxOf4uxQ

Nana n’shpi t’pleqve! – Adem Ramadani

0
https://youtu.be/DseB0-aVAvM

Nusret Kurtishi – Jam bedel për nanën

0
https://www.youtube.com/watch?v=--3nA7zn6pA

Egzon Ibrahimi & Liori – Selam

0
https://youtu.be/J9WMb4H6WGQ

Sot ka g’zim bota Islame – Ademi&Ubejdi

0
https://youtu.be/3UpB4p4olRA

Selam ty o Medresist

0
https://youtu.be/cUu14lJe7jU

Avdush Krosa – Andërr du me t’pa

0
https://www.youtube.com/watch?v=AKMUN2gxITA&feature=youtu.be Më eja në ëndërr vetëm një herë, Ah që se pata mundësinë t’i zgjedhja ëndrrat e ti zgjatja ato sipas dëshirës time, do të kisha...

Presidenti ukrainas: Aneksimi rus është i pavlefshëm

0
Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelenskyy, ka nënshkruar një dekret që shpall të pavlefshëm aneksimin e pjesëve të Ukrainës nga Rusia, transmeton Anadolu Agency (AA). Sipas dekretit,...