Nata e fundit në Tiranë

0
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=TRfZfrqkOHc]

Kjo është ujëvara më e lartë në botë (VIDEO)

0
Angel Falls është ujëvarë në Venezuelë, e cila është më e larta në botë, me një lartësi prej 979 metra dhe një rënie prej...

Gjykatesi i kërkon vogëlushit të vendosë për dënimin e babait, por vogëlushi befason

0
A keni dëgjuar ndonjëherë ndojë rast ku gjykatësi lejon të afërmit e të akuzuarit të vendosin dënimin? Asnjë, apo jo? Frank Caprio, gjykatësi komunal...

Hasan hajduti dhe mësuesja Tylaj (VIDEO – Tregim i bukur)

0
Një tregim që shpesh bëhet realitet. Mos i mbyllni dyert e mirësisë sepse të mirat tuaja do të shpërblehen. Edukatorët e brezave të ardhshëm janë...

Ja si reagojne njerezit qe takojne nje femije qe ka te ftofte (VIDEO)

0
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=92-QkWpacB8] Cfare do te benin njerezit ne Oslo te Norvegjise poqese se do te takonin ne rruge dhe ne te ftohte nje femije pa...

Prishtina me kartela rezidence nga Prishtina Parking

0
https://youtu.be/xiimYVhxuIA

Lexime që na ndryshojnë jetën…

0
https://youtu.be/hS2SlOquLpk

Ky fëmijë i shpëton për mrekulli shtypjes nga kamioni (Video)

0
Ky fëmijë i shpëton për mrekulli shtypjes nga kamioni, dhe e tëra është fat. Fëmija, i cili duket se është më i vogël se 2...

Trudeau u drejtohet muslimanëve për Ramazan si asnjë politikan tjetër! (Video)

0
Kryeministri Kanadez Justin Trudeau njihet si politikani me i afert dhe i dashur per momentin. Ai ka vendosur qe myslimanet qe jetojne ne Kanada ti...