Hodhi mbeturina prej dritares, taksisti e nxori dhunshëm për ta lënë në mes të...

0
Një taksist nga Shën Petërsburgu i Rusisë, u bë mbrojtës serioz i ambientit, kur një pasagjer hodhi mbeturina prej dritares. Para se t’i kërkonte falje...

Ideja e kësaj vere: Ja si ti argëtoni fëmijët dhe veten në kohë të...

0
Momentalisht në Kosovë po mban mot me shi e vranësira, dhe nuk po duket sikur të jetë gati fillimi i muajit korrik. Por me sa...

Bankomati i shtëpisë “pushton” internetin!

0
Nevoja per monedha ne shtepi nuk eshte e rralle, prandaj nese ndiqni kete video, do te keni mundesi te krijoni "mini bankomatin" tuaj personal. Procedura...

Video: Imami vazhdon namazin me qetësi pavarësisht dridhjeve të tërmetit

0
Javen e kaluar ka dalur ne internet nje video, ku shihet nje imam nga Indonezia, i cili pavaresisht nga dridhjet e shkaktuara nga termeti,...

Pasojat e diplomimit me para! (Video)

0
Ne videon e meposhtme, mund te shikoni pasojat e diplomimit me para.

Heq këpucët dhe i jep dhuratë – akti i bamirësisë të besimtarit musliman që...

0
Nuk ishte një gjest që mund ta ndryshoj botën, por një që bie në sy më shumë se 1000 fjalë. Një burrë i ri...

Fëmijët që luajnë me mbetjet e bombave (Video Shqip)

0
Është e paparamendueshme që një fëmijë të përballat me të tilla sfida. Në vend të topit dhe argëtimit, ata mbledhin bombat. Ato shërbejnë si dëshmi....

Trudeau u drejtohet muslimanëve për Ramazan si asnjë politikan tjetër! (Video)

0
Kryeministri Kanadez Justin Trudeau njihet si politikani me i afert dhe i dashur per momentin. Ai ka vendosur qe myslimanet qe jetojne ne Kanada ti...

Gazetari i BBC-së mbetet pa fjalë përballë kësaj xhamie (VIDEO)

0
Turqia është përplot xhami të mrekullueshme, por një xahmi si kjo... Xhamia Çamlica në Stamboll është xhamia më e madhe në Azinë e Vogël dhe u...

Kjo pajisje mund t’ua shpëtoj jetën

0
Ky adapter i thjeshtë që vendoset në veturë mund t'ua shpëtoj jetën, duke qenë se transmeton fuqi sa për ta thyer xhamin në rast...