Fidaim ef. Fazliu – Feja duhet të aktualizohet!

0
https://youtu.be/04i7lrHq3mU

Elvis Naçi në Top Channel, shquhet për ligjërimin e tij (Video)

0
Imami i xhamise se Tabakëve në Tiranë, i njohur ndër ndjekësit edhe si "imami dixhital" ka ndarë sot me ndjekesit e tij ne rrjetet...

Lexim i mrekullueshëm nga Kur’ani Fisnik

0
https://www.facebook.com/Hadeeth.Page/videos/1391358170896607/

Si ta kryejmë Haxhin dhe Umren?

0
https://youtu.be/PPufKQ3RVxs

Haradinaj fshin ‘vijat e kuqe’ kundër SHIK-ut dhe PDK-së (Video)

0
Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj e kishte të fortë betejën me PDK-në e Hashim Thaçit e Kadri Veselit për shumë vjet. SHIK-un e akuzonte...

Tespih-Dova – Prof. Ilmi Rexhepi

0
https://youtu.be/dQl_u7OlKIo