E pabesueshme çfarë ka ndodhur në futbollin gjerman (Foto)

Ndeshja e vlefshme për Kupën e Gjermanisë, që vazhdon të jetë 0:0, u ndërpre për shkak të zënkave mes tifozëve rivalë në tribuna.

Ndeshja mes Hansa Rostock dhe Hertha Berlin ëshët ndërpreë 15 minuta para fundit, për shkak të tifozëve në tribuna të cilët hodhën fishekzjarrë.

Ndeshja e vlefshme për Kupën e Gjermanisë, që vazhdon të jetë 0:0, u ndërpre për shkak të zënkave mes tifozëve rivalë në tribuna.