Gold Ag dhe Elvis Naçi bëjnë shqiponjën: Unë s’mundem pa Shqipëri si toka pa shi

Gold Ag ka ndarë një imazh me Elvis Naçin.

Gold Ag dhe Elvis Naçi kanë qenë mjaft të angazhuar javën që shkoi me ndihmat që dhanë për të prekurit nga tërmetet në Shqipëri, shkruan lajmi.net.

Së fundmi këngëtari ka ndarë një foto me hoxhën ku shihen duke bërë shqiponjën me duar, dhe kishte bashkëngjitur shkrimin “Unë smuj pas Shqipni si toka pa shi”.

Dje u bë publike edhe çmimi që Elvisi kishte dhuruar për viktimat në Shqipëri e që nuk janë hiç më pak se 10 mijë euro.