Ballina Lajmet Kosovë LAJMI I FUNDIT: Një i vrarë dhe një i plagosur në Gjakovë

LAJMI I FUNDIT: Një i vrarë dhe një i plagosur në Gjakovë

Një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur në fshatin Marmull të Gjakovës.

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar komandanti i Policisë për rajonin e Gjakovës, Krist Gjoka.

“Mund të konfirmoj se një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur në fshatin Marmull të Gjakovë. I dyshuari për vrasjen dhe plagosjen është identifikuar dhe pritet të arrestohet”, ka thënë Gjoka, njofton Klan Kosova.

Exit mobile version