Ballina Sport Futboll Liga e Kampionëve rikthehet me tetë super sfida, kryesorja Atletico – Bayern

Liga e Kampionëve rikthehet me tetë super sfida, kryesorja Atletico – Bayern

Sonte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së pestë për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja kryesore është mes Atletico Madridit dhe Bayern Munichut që zhvillohet në “Wanda Metripolitano”, shkruan lajmi.net.

Real Madridi është mysafirë i Shakhtar Donetsk, derisa Liverpooli e pret Ajaxin.

Të gjitha takimet.

Exit mobile version