Liga e Kampionëve vazhdon me tetë përballje, ‘spikasin’ Inter – Real, Liverpool – Milan

Sonte (e mërkurë) do të zhvillohen tetë super sfida në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Nga tetë përballjet, ndeshjet më interesante pritet të jenë Inter – Real Madrid dhe Liverpool – AC Milan, shkruan lajmi.net.

PSG do përballet me Club Brugge, ku edhe pritet debutimi i treshes Neymar, Mbappe dhe Messi për herë të parë nga minuta e parë.

Ndeshje tjetër që ja vlen të shikohet është mes Manchester Cityt dhe RB Leipzigut.

Të gjitha takimet