Një i vdekur e dy të lënduar në aksidentin te “Kroni i Mbretit”

Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksident trafiku i cili ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë, në vendin e njohur si ‘Kroni i Mbretit’. Lajmin e ka konfirmuar për Periskopin zëdhënësi i PK-së  për rajonin e Prishtinës Daut Hoxha. “Mund të konfirmoj se ka ndodhur një … Continue reading Një i vdekur e dy të lënduar në aksidentin te “Kroni i Mbretit”