Ballina Lajmet Kosovë Osmani pret në takim ministren për Zhvillim Social dhe Familje të Katarit

Osmani pret në takim ministren për Zhvillim Social dhe Familje të Katarit

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim ministren për Zhvillim Social dhe Familje të Katarit, Maryam bint Ali bin Nasser Al-Misnad.

Takimi, sipas zyrës së presidentes, do të fillojë nga ora 9:00, në Kabinetin e Presidentes.

“Në orën 09:30, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim Ministren për Zhvillim Social dhe Familje të Katarit, Maryam bint Ali bin Nasser Al-Misnad”, thuhet në njoftim.

Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

Exit mobile version