Reali merr Hazardin, por ia jep Chelseat një super-futbollist

Reali prej kohësh interesohet për Eden Hazard, ndërsa Chelsea ka shfaqur interesim për Marco Asension.

Real Madridi dhe Chelsea po e mendojnë një shkëmbim të madh.Reali prej kohësh interesohet për Eden Hazard, ndërsa Chelsea ka shfaqur interesim për Marco Asension, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Diario Gol”, klubet po e mendojnë shkëmbimin e lojtarëve.Hazard kërkon prej kohësh një aventurë të re, ndërsa Asensio nuk është i lumtur për shkak të minutazhës.