Ballina Lajmet Rajon dhe Botë Sekretari i jashtëm britanik David Cameron, të mërkurën në Tiranë

Sekretari i jashtëm britanik David Cameron, të mërkurën në Tiranë

David Cameron

Sekretari i jashtëm britanik, David Cameron vjen në Tiranë të mërkurën.

David Cameron do të takohet me kryeministrin Edi Rama, Presidentin Bajram Begaj dhe homologun e tij, Igli Hasani.

Në fokus të diskutimeve do jetë emigracioni i paligjshëm dhe antikorrupsioni.

Exit mobile version