Sot i jepet lamtumira e fundit 6 anëtarëve të familjes Cara

Sot do t’i jepet lamtumira e fundit gjashtë anëtarëve të familjes Cara të cilët humbën jetën nga tërmeti i së martës në Thumanë. Ceremonia mortore do të mbahet në ora 13:00 në Thumanë. Nga familja Cara humbën jetën Almiri 26 vjeçar, Erisa 25 vjeçare, Hasani 18 vjeçar, Fatmira 53 vjeçare, Sadajana 21 vjeçare dhe Anthi … Continue reading Sot i jepet lamtumira e fundit 6 anëtarëve të familjes Cara