VIDEO-Si reagojnë kalimtarët kur dëgjojnë suren Al Fatiha nga një zë mahnitës?

 

Nje djalosh i ri dhe i talentuar ka vendosur qe te shkrije zemrat e kalimtareve permes zerit te tij te mrekullueshem, dhe e arriti.

Videoja qe po qarkullon ne rrjetet sociale paraqet dhjetera kalimtare qe ndalen dhe degjojne zerin e paster qe kendon Suren Al Fatiha, dhe secili prej tyre shihej me nje shprehje qetesie ne fytyre!

Shikojeni videon edhe ju, dhe shperndajeni! /MESAZHI/

=”” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]