Ballina Lajmet Kosovë Aksident në Kaçanik, vdes i mituri

Aksident në Kaçanik, vdes i mituri

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mbrëmë në fshatin Biqec të Kaçanikut, ka ndodhur një vetaksident, në të cilin ka vdekur pasagjeri i mitur.

“Vozitësi mashkull K-shqiptar me veturë e tij nga pakujdesia ka shkaktuar vetë-aksident trafiku. Si pasojë e aksidentit, lëndime fatale ka pësuar një pasagjer i mitur. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Exit mobile version