Ballina Sport Anglia dhe Kroacia duan finalen, dy teknikët përcaktojnë formacionet

Anglia dhe Kroacia duan finalen, dy teknikët përcaktojnë formacionet

Luhet në orën 20:00 gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës, me Anglinë dhe Kroacinë që do të tentojnë një biletë për në finalen e madhe. Në prag të kësaj përballjeje, dy trajnerët kanë bërë publike dhe formacionet që do të hedhin në fushë./oranews

Exit mobile version