Ballina Sport Futboll Bayerni në bisedime me ish-trajnerin e Barcelonës

Bayerni në bisedime me ish-trajnerin e Barcelonës

MUNICH, GERMANY - MARCH 22: A general view of the Allianz Arena is seen during the Bundesliga match between Bayern Munich and Bayer Leverkusen at the Allianz Arena on March 22, 2008 in Munich, Germany. (Photo by Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images)

Bayern Munchen po punon për të gjetur trajnerin e ri, pas shkarkimit të Carlo Ancelottit.

Sipas “Eurosport.de”, gjiganti bavarez ka filluar kontaktet e para me objektivin numër një.Drejtuesit gjermanë kanë kontaktuar ish-trajnerin e Barcelonës dhe Romës, Luis Enrique.

Ai është i papunë, pas largimit nga Barca në fund të edicionit.Thuhet se palët janë duke biseduar, ndërsa marrëveshja finale mund të arrihet gjatë javës.

Exit mobile version