Ballina Lajmet Kosovë Blair e falënderon Osmanin për mikpritjen dhe dhuratën

Blair e falënderon Osmanin për mikpritjen dhe dhuratën

Ish-kryeministri britanik, Toni Blair ia ka drejtuar një letër presidentes Vjosa Osmani pas vizitës që e pati në Kosovë me rastin e 25-vjetorit të çlirimit të Kosovës.

Ai tha se është ndier i nderuar me ardhjen në Kosovë dhe për prezencën e tij në Kuvendin e Kosovës.

Ai ka uruar se do të takohet prapë me Osmanin

Exit mobile version