Ballina Sport Futboll Bunjaku me tri ndryshime të mëdha kundër Ukrainës

Bunjaku me tri ndryshime të mëdha kundër Ukrainës

Albert Bunjaku pritet të bëj ndryshime në formacion.
Humbja turpëruese ndaj Kroacisë 6:0 ka bërë që Bunjaku të futet ndaj Ukrainës me 11-she krejt tjetër.

Në vend të Avni Pepës do të luajë Amir Rrahmani, ndërsa ndryshim do të ketë edhe në mesfushë, ku pranë Hekuran Kryeziut do të paraqitet Alban Meha ose Herolind Shala, përcjellë “Lajmi.net”.

Në sulm, Bersant Celina do të mbetet jashtë dhe në vend të tij pritet të futet Vedat Muriqi ose Albert Bunjaku.

Exit mobile version