Ballina Lajmet Kosovë Digjet “Viva Fresh” në Gjakovë, evakuohen disa persona

Digjet “Viva Fresh” në Gjakovë, evakuohen disa persona

Pasditen e sotme objekti i supermarketit “Viva Fresh” në qendër të Gjakovës është përfshirë nga zjarri.

Komandanti i Policisë Rajonale të Gjakovës, Kristë Gjokaj ka thënë për lajmi.net se policia dhe zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes.

“Për momentin zjarri ende nuk është lokalizuar, i kemi evakuuar disa persona, nuk ka të lënduar. Jemi duke e bërë të pamundurën për ta lokalizuar zjarrin”, ka thënë Gjokaj.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri.

Exit mobile version