Ballina Lajmet Kosovë Gjendet i vdekur një person në Vitomiricë të Pejës

Gjendet i vdekur një person në Vitomiricë të Pejës

Policia raporton se në fshatin Vitomiricë të Pejës një mashkull është gjetur pa shenja jete në një dhomë.

Njësitë relevante kanë dalë në vend të ngjarjes dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Exit mobile version