Ballina Video Klipe Ilahi nga Aida Doci – Iftari i nanes

Ilahi nga Aida Doci – Iftari i nanes

Kjo eshte ilahija me e re e kengetares Aida Doci.

Kenga e re flet per dhimbjen e nenes qe ka per mungesen e femijeve te saj ne Ramazan.

Degjoje dhe shperndaje. /MESAZHI/

Exit mobile version