Ballina Lajmet Kosovë Inskenoi kidnapimin në Vushtrri, arrestohet e mitura

Inskenoi kidnapimin në Vushtrri, arrestohet e mitura

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër të mitur në Vushtrri, e cila kishte gënjyer se e ka kidnapuar një mashkull.

“Është arrestuar e dyshuara femër K-shqiptare e moshës së mitur, pasi që e njëjta kishte inskenuar se ishte kidnapuar nga një i dyshuar mashkull K-shqiptar.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin policor.

 

Exit mobile version