Ballina Sport Futboll Inter befasohet nga Atalanta në “Giuseppe Meazza”

Inter befasohet nga Atalanta në “Giuseppe Meazza”

Ka përfunduar ndeshja në mes të Interit dhe Atalantas.

Inter ka dështuar t’i marrë tri pikë në javën e 31-të në Serie A, pasi barazoi pa gola me Atalantan.

Edhe pse nerazurët e dominuan ndeshjen, portat mbetën të paprekura për më shumë se 90’ minuta, raporton lajmi.net.

Atalanta arriti t’i marrë një pikë Interit, duke mbajtur gjallë kështu shpresat për një vend në Ligën e Kampionëve.

Pas javës së 31-të, Inter gjendet në vendin e tretë me 57 pikë, ndërsa Atalanta në të pestin me 52 sosh, aq sa ka edhe Milani në të katërtin.

Exit mobile version