Ballina Lajmet Rajon dhe Botë Kamioni shtyp kembesoret ne mes te Torontos

Kamioni shtyp kembesoret ne mes te Torontos

Më shumë se 10 persona – këmbësorë që po kalonin rrugës, janë shkelur nga një vozitës kamioni në Toronto të Kanadasë.

Në një postim në Tëitter, Policia e Torontos tha se ishte “tepër herët” për të konfirmuar numrin e të lënduarve ose lëndimet e tyre.

“Është shumë herët për të konfirmuar numrin e këmbësorëve të goditur ose lëndimet e tyre”.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes, dhe nuk dihet nëse bëhet fjalë për sulm apo aksident. /MESAZHI/

Exit mobile version