Ballina Lajmet Kosovë Kërcënon tri gra, arrestohet nga Policia

Kërcënon tri gra, arrestohet nga Policia

Një person në Ferizaj është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Sipas njoftimit, i njëjti dyshohet se kishte kanosur verbalisht tri viktima femra kosovare të cilat e kishin raportuar rastin në Polici.

Bëhet e ditur se me vendim të Prokurorit i dyshuari ëhstë dërguar në mbajtje.

“Më 18.04.2024 tre viktimat ferma kosovare kanë raportuar se janë kanosur verbalisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me vendim të prokurorit kujdestar është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje./

Exit mobile version