Ballina Lajmet Rajon dhe Botë Komandot turke mbërrijnë në Kosovë – VIDEO

Komandot turke mbërrijnë në Kosovë – VIDEO

Karvani i parë i batalionit komando “Lüleburgaz” nga Turqia, i cili do të shërbejë në Kosovë, ka përfunduar transferimin në Kosovë sot në mbrëmje. U urojmë misione të mira dhe të suksesshme ushtarëve tanë heroikë në Kosovë për ruajtjen e paqes dhe qetësisë, thuhet në njoftimin e ushtrisë turke.

Exit mobile version