Ballina Sport Futboll Kosova shënon fitoren e dytë radhazi nën drejtimin e Challandes

Kosova shënon fitoren e dytë radhazi nën drejtimin e Challandes

Pas Letonisë dhe Madagaskarit, “Dardanëve” iu është dorëzuar edhe Burkina Faso, 2:0.

Përfaqësuesja e Kosovës ka shënuar edhe fitoren e tretë radhazi në ndeshjet miqësore.Pas Letonisë dhe Madagaskarit, “Dardanëve” iu është dorëzuar edhe Burkina Faso, 2:0.

Edhe kjo ndeshje u zhvillua në stadiumin “Francoville”.Kjo ishte fitorja e dytë radhazi e Kosovës nën drejtimin e Bernard Challandes.

Exit mobile version