Ballina Lajmet Kosovë Kurti civilëve serbë të Banjskës: Faleminderit për durimin, jemi nën shërbimin tuaj

Kurti civilëve serbë të Banjskës: Faleminderit për durimin, jemi nën shërbimin tuaj

Kryeministri i Republikës së Kosovës, para pak çastesh në platformën “X” ka shkruar rreth ndihmës së jashtëzakonshme të policisë së Kosovës për banorët civilë të Banjskës, pas zhvillimeve të së dielës.
Më poshtëe dhe postimi i plotë:

 

Exit mobile version