Ballina Sport Futboll Liverpool largon nga skuadra serbin që ishte kundër Shaqirit

Liverpool largon nga skuadra serbin që ishte kundër Shaqirit

Liverpool ka dërguar në huazim 22 vjecarin serb Marko Grujic tek skuadra gjermane Hertha Berlin.

Mesfushori serb ia kishte bërë ‘like’ një statusi ku flitej kundër Kosovës dhe kundër Shaqirit, e kjo gjë nuk kishte shpëtuar pa u parë nga tifozët e Liverpoolit.

Në postim flitej se si Serbia e konsideron ende Kosovën pjesë të tyre dhe kërkohej të largohej fotoja e Shaqirit duke festuar me shqiponjë golin ndaj Zvicrës.

Kjo i ka pëlqyer Grujicit që ia ka bërë edhe ‘Like’ postimit në fjalë.

Exit mobile version