Ballina Sport Majlinda mposht zviceranen, kalon në raundin tjetër

Majlinda mposht zviceranen, kalon në raundin tjetër

Xhudistes nga Kosova i janë dashur vetëm 10 sekonda për t’i dhënë fund luftës ndaj zviceranes.

Majlinda Kelmendi fiton garen e parë, duke mposhtur zviceranen Evelyne Tschopp, për 10 sekonda, dhe kështu duke u kualifikuar në rrethin e çerekfinale.

Exit mobile version