Ballina Sport Futboll Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon tutje në FA Cup

Manchester City mposht Arsenalin dhe kalon tutje në FA Cup

Manchester City ka kaluar në çerekfinale të FA Cup.

Cityzens mposhtën sonte në 1/16 e finales skuadrën e Arsenalit me rezultat minimal 1-0.

Golin e vetëm në ndeshje e ka shënuar Nathan Ake në minutën e 64-të.

Exit mobile version