Ballina Lajmet Kosovë McCain viziton Serbinë, diskuton me Vuçiqin për Kosovën

McCain viziton Serbinë, diskuton me Vuçiqin për Kosovën

Senatori amerikan, John McCain do të arrijë sot në Beograd ku do të takohet me kryeministrin serb Aleksandar Vuçiq.

Vuçiç tha se me McCain do të diskutojnë mbi situatën në Serbi dhe Kosovë, transmeton Klan Kosova.

Exit mobile version