Ballina Lajmet Kosovë Mediet serbe raportojnë për rrahjen ndërmjet Krasniqit e Zekës (FOTO)

Mediet serbe raportojnë për rrahjen ndërmjet Krasniqit e Zekës (FOTO)

Përplasja fizike ndërmjet deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi, dhe deputetit të NISMA-s, Milaim Zeka, ka zgjuar interesim edhe të medieve serbe.

Disa nga mediat atje kanë raportuar lidhur me ngjarjen e cila ka tronditur dhe ka ngjallë reagimin e gjithë opinionin publik në Kosovë, shkruan Gazeta Observer.

Tanjug ka shkruar se “debati televiziv ndërmjet dy deputetëve është kthyer në luftë fizike”.

Exit mobile version