Ballina Sport Futboll Mësohen çiftet e Ligës së Evropës në fazën ‘Play-Off’

Mësohen çiftet e Ligës së Evropës në fazën ‘Play-Off’

Është hedhur shorti i ndeshjeve të fazës ‘Play-Off’ të Ligës së Evropës.

Derbi i kësaj faze pritet të jetë ndeshja në mes të Fenerbahces dhe Grasshopersit.

Ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo në mes të skuadrës së Sokol Cikalleshit, Istanbul Basaksehir dhe Shakhtar Donetsk.

Shkëndija drejt realizimit të ëndrrës (Foto/Video)
Skuadra shqiptare, Shkëndija nga Tetova do të përballet me Gentin e Belgjikës.

Ndërsa, Partizani i Tiranës do të ndeshet me Krasodarit e Rusisë.

Exit mobile version