Ballina Lajmet Kosovë Mitrovicë, arrestohet pasi kanos me armë zjarri një person

Mitrovicë, arrestohet pasi kanos me armë zjarri një person

Në Mitrovicë në rrugën Bislim Bajgora është arrestuar një person pasi i njëjti dyshohet se ka kanosur me armë zjarri një person, shkruan klankosova.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar në pistoletë.

Me vendim të prokurorit i njëjti pas intervistimit është liruar ne procedurë të rregullt.

 

Exit mobile version