Ballina Lajmet Kosovë Momenti ekskluziv i arrestimit të Gjuriqit në Mitrovicë (VIDEO)

Momenti ekskluziv i arrestimit të Gjuriqit në Mitrovicë (VIDEO)

Policia e Kosovës ka arrestuar sot drejtorin e të ashtuquajturës zyrës për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq.

Në pamjet nga mediat e ndryshme serbe dhe ato të Kosovës shihet momenti kur Njësia Speciale hyn në objektin ku ndodhej Gjuriq e më pas e arreston atë nën brohoritjen e qytetarëve serb.

 

Exit mobile version