Ballina Lajmet Kosovë Nis seanca për Azem Sylën

Nis seanca për Azem Sylën

Në Pallatin e Drejtësisë tashmë ka filluar seanca ndaj ish-deputetit nga radhët e PDK-së, Azem Syla.

Pasi kishte filluar kjo seancë, ajo ishte ndërprerë për shkak të mungesës së një avokati, por pas pak minutash ajo ka rinisur.

Sot dhe nesër do të mbahen seancat e fundit të hetuesisë së veçantë ndaj ish-deputetit Syla dhe të tjerëve, ku pritet që të merret në pyetje edhe dëshmitari i dytë i mbrojtur i këtij rasti.

Exit mobile version