Ballina Lajmet Rajon dhe Botë Numri i personave që kanë humbur jetën nga tërmeti kalon 1000

Numri i personave që kanë humbur jetën nga tërmeti kalon 1000

Kreu i AFAD, Sezer njofton se është rritur në 1.014 numri i personave që kanë humbur jetën në tërmetin në Turqi

Exit mobile version