Ballina Lajmet Kosovë Protestojnë sot njësitë elitare të policisë

Protestojnë sot njësitë elitare të policisë

Njësitë elitare të policisë së Kosovës pritet sot të mbajnë protestë.

Protesta do të mbahet para objektit të Qeverisë së Kosovës.

Në dokumentin që ka siguruar lajmi.net thuhet se protesta do të mbahet duke filluar nga ora 12:00 dhe pritet të zgjasë deri në ora 12:30.

Exit mobile version