Ballina Arritje Teknologji Samsung “godet” tregun: Lanson “Galaxy Note 10”

Samsung “godet” tregun: Lanson “Galaxy Note 10”

Galaxy S9 dhe Galaxy S9 + ishin zhgënjyes në çdo nivel vitin e kaluar, duke u ofruar përdoruesve një dizajn që ishte pothuajse identik me linjën telefonike të Samsung 2017, pa ndonjë tipar të ri.

Por, vlerësimet sugjerojnë se ishte seria më e shitur e Samsung Galaxy S që nga fundi i vitit 2012, transmeton lajmi.net.

Ndërsa detajet që rrethojnë Galaxy Note 10 janë ende të pakta, ka pasur disa rrjedhje kohët e fundit. Por, informacionet e fundit në lidhje me modelin kanë ardhur nga vetë kompania, të cilat do t’i mësoni më poshtë.

Sipas ‘Samsung Insider’ Note 10 do të posedojë një ” kamera me ‘zoom’ hibrid 100x dhe kamera 192 megapikselësh. “Këto nuk janë gabime të gabuara. Kjo është zoom zmadhimi 100x … dhe një dajak 192 megapikselë.

Galaxy Note 10 pritet që të ketë veçori të tjera, të tilla, si: një dizajn i ri ekrani, një sensor në ekran për gjurmë gishtash, dhe karakteristika të reja të S Pen.

Samsung pritet të lansojë Galaxy Note 10 në gusht të këtij viti.

Exit mobile version