Ballina Lajmet Kosovë Seanca konstituive shtyhet për nesër

Seanca konstituive shtyhet për nesër

Ndonëse Lëvizja Vetëvendosje dhe koalicioni LDK-AKR-Alternativa tashmë kanë zënë ulëset e tyre, këtë gjë nuk e kanë bërë deputetë të koalicionit PAN.

Madje dy deputetët e koalicionit PAN, Milaim Zeka dhe Enver Hoxhaj kanë thënë se deputetët e koalicionit nuk do të marrin pjesë në seancë.

Si pasojë, kryesuesi i seancës, Adem Mikullovci ka thënë se seanca do të vazhdojë nesër në ora 10:00

Exit mobile version